Dzień Bezpiecznego Internetu 2015

Zbliża się Dzień Bezpiecznego Internetu 2015, który obchodzić będziemy 10 lutego. Wydarzenie to odbędzie się w Polsce po raz jedenasty. Z tej okazji już teraz zapraszamy do podjęcia działań na rzecz bezpieczeństwa najmłodszych internautów. Planowane inicjatywy można zgłosić za pośrednictwem internetowego formularza na stronie serwisu saferinternet.pl.

Wszystkie działania podejmowane w ramach DBI realizowane będą pod hasłem „Razem tworzymy lepszy Internet”. Podczas tegorocznych obchodów DBI chcemy zwrócić uwagę na to, że każdy internauta może przyczynić się do tego, że Internet będzie miejscem bezpiecznym i pozytywnym. Każdy z nas ponosi odpowiedzialność za to, co robi w Sieci i w jaki sposób z niej korzysta.
Jak co roku, na lokalnych organizatorów DBI, którzy do końca lutego 2015 r. zarejestrują swoją inicjatywę na stronie akcji oraz prześlą z niej sprawozdanie, czeka konkurs z nagrodami.

U nas w województwie pomorskim w tym czasie odbywać się będą ferie zimowe. Jęsli cokolwiek robić w szkole to trzeba będzie to robić jeszcze w styczniu lub po 15 lutego.