Wywiad z Anną Dziedzic w studiu Radia Vilo

W dniu 13 lutego 2013 gościliśmy w naszym szkolnym Studiu Radiowym RadioVilo Annę Dziedzic z Krakowa, gitarzystkę, wokalistkę, kompozytora. Zespół EYIA z klasy 1B o porfilu medialno-dziennikarskim przeprowadził z nią długi wywiad. Otrzymaliśmy od autorki i kompozytorki zgodę na emitowanie w RadioVilo oraz Radio EYIA jej autorskich piosenek. Niebawem zmontujemy audycją muczną poświęconą Ani i jej autorskim piosenkom  w oparciu o nagrany wywiad i piosenki dostępne publicznie na YOUTUBE (http://www.youtube.com/channel/UCUhLPGGSNuDHxPwBBnOtVEg)  Poniżej zapis całego wywiadu w wersji roboczej:
{mp3remote}http://media.eyia.eu/multimedia/mp3/2014-02-13/aiadziedzic-final.mp3{/mp3remote}

Zanotowaliśmy zapis audio wywiadu, wideo oraz trochę fotografii. Jest sporo materiału dla późniejszego wykorzystania redakcyjnego.

Anna Dziedzic jest Absolwentką Akademii Muzycznej w Krakowie. Gra na gitarze, śpiewa, pisze włąsne teksty i muzykę do wykonywanych piosenek. Jest obecnie nauczycielem muzyki w jednej ze szkół krakowskich. Anna Dziedzic należy do grupy Pozytywnych, Kreatywnych i Solidarnych instruktorów obozów artystycznych w minionych latach związanych z obozami INTERKAMP (BTA KOMPAS).     

Wywiad: Marta Peda, Klaudia Wardowska, Sandra Dwojak,
Obsługa foto: Joanna Michalkiewicz, 
Obsługa Wideo: Damian Grochulski
Realizacja nagrania (za konsoletą studia): Jan Jackowicz-Korczyński

Free Joomla! templates by AgeThemes