Zwiastun nagrania wywiadu z Agnieszką Cheba z BTA KOMPAS w Gdańsku.

Informacja powinna być szybka, ale montaż zrealizowanego materiału foto, audio i wideo wymaga dużego nakładu pracy i jest bardzo czsochłonny. Nasze działania reporterskie realizujemy na marginesie naszych szkolnych obowiązków i nie możemy ,,od zaraz'' chwalić się zmontowanymi materiałami. Staramy się więc ,,od zaraz - na gorąco'' publikować krótkie zwiastuny odnotowujące nasze działania.
W dniu 9 kwietnia gościliśmy w naszym studio Agnieszkę Cheba - koordynatora kreatywnych obozów INTERKAMP realizowanych przez Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS w Gdańsku. 

BTA KOMPAS http://www.kompas.pl/ realizuje od kilkunastu lat wyróżniające się atrakcyjne obozy dla dzieci i młodzieży sportowe, surwiwalowe oraz INTERKAMP: artystyczno-kreatywne. http://www.kompas.pl/rodzaje,Interkamp_(m%C5%82odzie%C5%BC),35.htm

Z pokazami finałowymi obozów z poprzednich lat można się zapoznać pod na kanale INTERKAMP TV KOMPAS.

    

EYIA jest mocno związany z Interkampem. Inicjator i koordynator EYIA w latach 2008-2013 był aktywnym instruktorem i wychowawcą wielu obozów. Kilku naszych liderów oraz dziennikarzy EYIA rekrutuje się również z grona INTERKAMPOWICZÓW.

 

Free Joomla! templates by AgeThemes