Nowy rok - czas się obudzić...

Nowy - 2017 r. - czas się zmobilizować i ożywić aktywwność naszego EYIA.
Jakie mamy najbliższe plany?

 1. Nasz projekt od 2 stycznia 2017 zostaje zintegrowany z nowym internetowym Miesięcznikiem Społeczno-Kulturalnym MUUTUS. Tym samym nasz projekt związany będzie z formalnie prawdziwym czasopismem a nasze legitymacje prasowe będą formalnie zgodne z obowiązującym prawem prasowym.

   
 2. Pierwsze tygodnie nowego roku przeznaczamy na osobiste kontakty z wszystkimi osobami, które były związane z naszym projektem w minionym roku. Potrzebujemy jednoznacznej deklaracji woli dalszego AKTYWNEGO udziału w naszym projekcie.  
  Planowaliśmy to wszystko zrealizować już w pierwszym tygodniu: koordynator projektu planował skontaktować się z każdym młodym dziennikarzem osobiście i niestety skończyło się na planach. Nawał zajęć w szkołach na koniec semestru dosłownie obezwładnia. (Prawdziwa katastrofa).
  Musimy to wszystko przesunąć w czasie. Miedzy innymi na Pomorzu w dniu 16 stycznia rozpoczynają się dwutygodniowe ferie zimowe. Będzie można sporo czasu poświęcić dla EYIA. Przepraszamy za opóźnienia i prosimy jeszcze o kilka dni cierpliwości.


   
 3. Do  cotygodniowych WEBINARÓW Akademii Młodego Dziennikarza wrócimy dopiero po styczniowych feriach zimowych. Najbliższy planujemy uruchomić w pierwszy poniedziałek 6 lutego. 
  Time passed:
  3
  8
  2
  Days
  1
  9
  Hours
  5
  9
  Minutes
  0
  0
  Seconds
Free Joomla! templates by AgeThemes