BeZee już 15 listopada w Gdańsku - chcemy tam być.

Światowi eksperci, startupy edukacyjne i merytoryczna dyskusja w gronie ponad 300 nauczycieli, o tym, jak powinny wyglądać współczesne szkoły. To właśnie BeZee – konferencja organizowana przez Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER i Miasto Gdańsk, która odbędzie się 15 listopada w Europejskim Centrum Solidarności. Tylko do końca października dostępne są wejściówki na wydarzenie w niższej cenie! Bilety można zakupić na stronie: www.bezee.pl.

BeZee to dedykowana nauczycielom, edukatorom, trenerom i startupom międzynarodowa konferencja poświęcona nowym trendom w edukacji kreowanym przez nowe pokolenie – Generację Z. BeZee – Be Generation Z! / Bądź Generacją Z! to świetny sposób na zrozumienie przez edukatorów uczniów, bez których ich praca nie miałaby sensu. W pierwszej edycji wydarzenia wzięło udział 350 nauczycieli z całej Polski. Tegoroczna odsłona, odbywająca się w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, ponownie przyciągnie do Gdańska liderów kreatywnego nauczania.

– BeZee to spotkanie dla edukatorów z pasją, którzy w codziennej pracy z uczniami, szukają nowych sposobów na to, aby zwiększać zaangażowanie młodych ludzi i wpływać na ich rozwój. To okazja do wysłuchania prelekcji, a także do udziału w dyskusji, która pomoże w poznaniu Generacji Z – mówi Kinga Kuczyńska z Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości STARTER.

Oprócz ekspertów na scenie zaprezentują się także startupy edukacyjne, które tworzą rozwiązania i aplikacje łączące naukę z zabawą. To okazja do poznania nowości wchodzących na rynek, które pomogą zamienić naukę w pasję.

STARTER i Miasto Gdańsk zapraszają nauczycieli z całej Polski do Gdańska na wyjątkowe spotkanie z Generacją Z. II edycja BeZee odbędzie się 15 listopada w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku. Program wydarzenia, lista prelegentów i zapisy są dostępne na stronie: www.bezee.pl.

 

Do 31 października nauczyciele i szkoły mogą kupić tańsze wejściówki w ofercie „early birds”.

 

Partnerzy konferencji: Young Digital Planet, Stowarzyszenie Dobra Edukacja, Mistrzowie Kodowania, Akademia Ducki Deck, Fat ROI, ECS

Free Joomla! templates by AgeThemes